1-sza konferencja „ZIKO DERMO BEAUTY FORUM” zakończona sukcesem!

W dniach 24-25 maja 2022 w Aparthotel „Termy Uniejów” odbyła się pierwsza Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Ziko Dermo Beauty Forum” organizowana dla personelu drogerii Ziko Dermo. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 170 osób – kierowników drogerii, dermokonsultantek i dermokonsultantów. W trakcie dwudniowego forum uczestnicy mogli wysłuchać prelekcji przedstawicieli największych, światowych i polskich marek dermokosmetycznych, porozmawiać o produktach i nowościach rynkowych, ale również wziąć udział w warsztatach i szkoleniach dotyczących obsługi Klienta. Była to też okazja do świętowania jubileuszu 10-lecia drogerii Ziko Dermo. 

Dwudniowa Konferencja Ziko Dermo Beauty Forum zakończyła się olbrzymim sukcesem. Była okazją do spotkania personelu Ziko Dermo z producentami dermokosmetyków. Mogli oni porozmawiać, wymienić poglądy i opinie oraz nawiązać bliższe relacje biznesowe. 

Podczas pierwszego dnia Konferencji, przedstawiciele takich firm jak: L’Oréal Polska, LABORATOIRE NATIVE GALDERMA POLSKA,  NUXE Polska, Perrigo Poland, Dr Irena Eris S.A. oraz LABORATOIRES EXPANSCIENCE Polska omawiali plany i kierunki rozwoju swoich marek oraz prezentowali najnowsze linie dermokometyczne i produkty, które lada moment wejdą na polski rynek.  

Konferencji towarzyszyły targi, gdzie na stoiskach wystawienniczych dostawców toczyły się żywe dyskusje w kwestii pielęgnacji, sprzedawanych produktów, potrzeb klienta, czy dermokonsultacji. Specjalistki ds. kosmetologii Ziko Dermo opowiadały producentom dermokosmetyków m.in. o swoich doświadczeniach z Klientami oraz najczęściej zadawanych przez Klientów pytaniach. Z kolei dostawcy szczegółowo opisywali zastosowania różnych dermokosmetyków, opowiadali o najnowszych badaniach w dziedzinie kosmetologii, czy informowali o popularnych składnikach, olejach i ekstraktach, które obecnie są chętnie stosowane na rynku dermokosmetycznym.  Można było również przetestować produkty tj. sprawdzić ich konsystencje, zapach, wchłanianie itp.  

Drugi dzień Konferencji wypełniły wykłady i warsztaty o tematyce dotyczącej obsługi klienta, rozwijające umiejętności dotyczące rozpoznania jego potrzeb i komunikacji. Uczestnicy szkoleń opisywali własne doświadczenia, zadawali pytania i wspólnie zastanawiali się nad możliwymi rozwiązaniami.  

„Celem Konferencji Ziko Dermo Beauty Forum było spotkanie przedstawicieli reprezentujących dwa najważniejsze filary marki Ziko Dermo: naszych Pracowników z producentami asortymentu dostępnego w naszych drogeriach. Wiemy, że aby zapewnić Klientom najwyższy poziom świadczonych usług niezbędna jest ścisła współpraca z dostawcami, ciągła wymiana doświadczeń i stałe poszerzanie wiedzy. Producenci doskonale znają swoje produkty, śledzą trendy rynkowe i kreują nowe rozwiązania. Z kolei Dermokonsultantki i Dermokonsultanci najlepiej znają potrzeby Klientów Ziko Dermo, ich codzienne pytania i oczekiwania. Cieszę się, że udało się nam połączyć te perspektywy, bo to właśnie synergia naszych działań buduje wyjątkowość miejsca, jakim jest Ziko Dermo – drogeria inna niż wszystkie .” – podsumowuje Pani Beata Kmieć Prezes Ziko Dermo. 

Zaufanie, szacunek, wsparcie – to elementy budujące dobre relacje biznesowe, a dzięki Konferencji Ziko Dermo Beauty Forum udało się je umocnić.