ZIKO Dermo to profesjonalne punkty doradztwa w zakresie pielęgnacji urody. W naszej ofercie znajdują się najlepszej jakości marki kosmetyków aptecznych. Do każdego z punktów zatrudniamy wykwalifikowane dermokonsultantki, które pomagają dobierać produkty do indywidualnych potrzeb Pacjentów.

 


KOGO ZATRUDNIAMY?

DERMOKONSULTANT/KA

Buduje trwałe relacji z Pacjentami poprzez profesjonalną i rzetelną obsługę. Prowadzi dermokonsultację oraz odpowiada za monitorowanie stanów magazynowych dermokosmetyków i wygląd drogerii.

SPECJALISTA DS. PROMOCJI I SPRZEDAŻY DERMOKOSMETYKÓW

Organizuje wydarzenia i akcje promocyjne w punktach Ziko Dermo. Przygotowuję artykuły oraz materiały merytoryczne do gazetek i broszur reklamowych.


BENEFITY

Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę bez okresu próbnego

Atmosfera oparta na współpracy

Atrakcyjne wynagrodzenie

Motywujący system premiowy

Premia za polecanie przyjaciół

Szkolenia
e-learningowe

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna

Karta sportowa

Bezpieczne warunki pracy


REKRUTACJA KROK PO KROKU

 

Przeczytaj nasze ogłoszenia rekrutacyjne i wybierz to, które jest zgodne z Twoimi kwalifikacjami oraz oczekiwaniami. 

Prześlij nam swoje CV w odpowiedzi na interesującą Cię ofertę pracy. Kliknij przycisk “Aplikuj” na wybranej ofercie pracy, odpowiedz na kilka pytań, zapoznaj się z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i gotowe. 

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i pozytywnie przeszedłeś etap selekcji CV, zaprosimy Cię na spotkanie. W trakcie rozmowy telefonicznej ustalamy z Tobą termin i miejsce spotkania.  

Na pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym z osobą z Działu Personalnego będziesz miał okazję zaprezentować swoją osobę oraz dowiedzieć się jak wygląda praca w Ziko.   

W ostatnim kroku naszej rekrutacji przekazujemy Ci informację zwrotną, niezależnie od podjętej przez nas decyzji w sprawie zatrudnienia. Jeśli to właśnie Ty zostałeś wybrany, złożymy Ci ofertę pracy i ustalimy warunki zatrudnienia.  

 


PORADNIK REKRUTACYJNY

Otrzymałeś od nas zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne i zastanawiasz się czego spodziewać się na rozmowie, jakie mogą paść pytania, a przede wszystkie jak się przygotować, aby dobrze wypaść? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, które pozwolą Ci poczuć się pewniej tego dnia. Oto one:

 


FAQ

Każdy z naszego zespołu prowadzi jednocześnie kilka procesów rekrutacyjnych, dlatego może zdarzyć się, że na kontakt z naszej strony będziesz musiał poczekać kilka dni. Staramy się w miarę naszych możliwości kontaktować w miarę szybko z kandydatami, którzy przesłali do nas swoją aplikację. W ogłoszeniach zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie w wybranymi osobami, ze względu na fizyczną trudność odpowiedzi na każde przesłane CV.

Jeśli ubiegasz się o pracę w naszej Centrali, na spotkanie zaprosimy Cię właśnie do naszego biura głównego w Krakowie.

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne to rozmowa kandydatów z pracownikiem Działu Personalnego. Zostaniesz poproszony o przybliżenie Twojego doświadczenia, wymaganych umiejętności, określenia Twojej motywacji czy oczekiwań. Na drugim spotkaniu poznasz Kierownika Działu, czyli Twojego ewentualnego przyszłego przełożonego. Możesz również zostać poproszony o wykonanie kilku zadań, o których zostaniesz poinformowany przed spotkaniem.

W zależności od stanowiska zestaw przygotowanych pytań jest różny, dopasowany do umiejętności i kompetencji, które chcemy zweryfikować. Na pewno możesz spodziewać się pytania o Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, zajmowane stanowiska i zakres obowiązków.

 


KONTAKT

Masz dodatkowe pytania dotyczące procesu rekrutacji?
Zadzwoń pod numer 502 512 040 lub 502 243 836 albo wyślij maila na adres rekrutacja@ziko.pl

 

Ziko LinkedIn