Praca w drogerii

ZIKO Dermo to profesjonalne punkty doradztwa w zakresie pielęgnacji urody. W naszej ofercie znajdują się najlepszej jakości marki kosmetyków aptecznych. Do każdego z punktów zatrudniamy wykwalifikowane dermokonsultantki, które pomagają dobierać produkty do indywidualnych potrzeb Pacjentów.

KOGO ZATRUDNIAMY?

DERMOKONSULTANT/KA

SPECJALISTA DS. PROMOCJI I SPRZEDAŻY DERMOKOSMETYKÓW

Buduje trwałe relacji z Pacjentami poprzez profesjonalną i rzetelną obsługę. Prowadzi dermokonsultację oraz odpowiada za monitorowanie stanów magazynowych dermokosmetyków i wygląd drogerii.

Organizuje wydarzenia i akcje promocyjne w punktach Ziko Dermo. Przygotowuje artykuły oraz materiały merytoryczne do gazetek i broszur reklamowych.

FAQ

Przesyłam CV, kiedy mogę liczyć na odpowiedź?

Każdy z naszego zespołu prowadzi jednocześnie kilka procesów rekrutacyjnych, dlatego może zdarzyć się, że na kontakt z naszej strony będziesz musiał poczekać kilka dni. Staramy się w miarę naszych możliwości kontaktować szybko z kandydatami, którzy przesłali do nas swoją aplikację. W ogłoszeniach zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie w wybranymi osobami, ze względu na fizyczną trudność odpowiedzi na każde przesłane CV.

Gdzie odbywają się spotkania rekrutacyjne?

Jeśli ubiegasz się o pracę w naszej Centrali, na spotkanie zaprosimy Cię właśnie do naszego biura głównego w Krakowie.

Spotkanie rekrutacyjne w Centrali - czego mogę się spodziewać?

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne to rozmowa kandydatów z pracownikiem Działu Personalnego. Zostaniesz poproszony o przybliżenie Twojego doświadczenia, wymaganych umiejętności, określenia Twojej motywacji czy oczekiwań. Na drugim spotkaniu poznasz Kierownika Działu, czyli Twojego ewentualnego przyszłego przełożonego. Możesz również zostać poproszony o wykonanie kilku zadań, o których zostaniesz poinformowany przed spotkaniem.

Jakie pytania zadają rekruterzy?

W zależności od stanowiska zestaw przygotowanych pytań jest różny, dopasowany do umiejętności i kompetencji, które chcemy zweryfikować. Na pewno możesz spodziewać się pytania o Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, zajmowane stanowiska i zakres obowiązków.

Ziko LinkedIn
Ziko Optyk LinkedIn