ZIKO Blog

01-poznaj-nas-580x265

Poznaj nas

Ziko Apteka jest polską siecią aptek niezależną od hurtowni. Pochodzimy z Krakowa i tutaj w 2005 roku powstała pierwsza apteka przy ul. Retoryka 23. Obecnie plasujemy się w pierwszej piątce największych sieci aptecznych w Polsce, dbając o zdrowie naszych Pacjentów w dużych i małych miejscowościach w całym kraju.

Obok Aptek prowadzimy wyspecjalizowane punkty dermokosmetyczne Ziko Dermo, oferujące najwyższej jakości kosmetyki apteczne oraz fachowe doradztwo wyspecjalizowanych dermokonsultantek Ziko, dobierających produkty do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dodatkowo od 2009 roku realizujemy sprzedaż wysyłkową leków OTC, wyrobów medycznych oraz dermokosmetyków za pośrednictwem portalu www.e-ZikoApteka.pl.

Nasza działalność opiera się na trosce o dobro Pacjenta, czego odzwierciedlaniem jest motto „Najważniejszy jest Pacjent” towarzyszące nam w codziennej pracy. Dzięki temu w ciągu ostatnich lat Ziko Apteka i Ziko Dermo stały się rozpoznawalną marką – gwarantem wysokiej jakości usług, najwyższych standardów obsługi oraz dobrych cen.

Chcesz wiedzieć jak pracujemy i co wyróżnia nasze apteki? Możesz dowiedzieć się już teraz – obejrzyj film o ZIKO!

Informacje zawarte w filmie pochodzą z 2013 r.

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook