GRAND PRIX dla drogerii internetowej Ziko Dermo!

Z ogromną dumą informujemy, że nasza drogeria internetowa zikodermo.pl otrzymała GRAND PRIX w konkursie Drogeria Roku 2023.

„𝑃𝑜 𝑟𝑎𝑧 𝑝𝑖𝑒𝑟𝑤𝑠𝑧𝑦 𝑤 ℎ𝑖𝑠𝑡𝑜𝑟𝑖𝑖 𝑟𝑎𝑛𝑘𝑖𝑛𝑔𝑢 𝑗𝑒𝑔𝑜 𝑤𝑦𝑛𝑖𝑘 𝑗𝑒𝑠𝑡 𝑒𝑓𝑒𝑘𝑡𝑒𝑚 𝑘𝑜𝑛𝑠𝑢𝑚𝑒𝑛𝑐𝑘𝑖𝑒𝑔𝑜 𝑏𝑎𝑑𝑎𝑛𝑖𝑎, 𝑘𝑡𝑜́𝑟𝑒 𝑛𝑎 𝑧𝑙𝑒𝑐𝑒𝑛𝑖𝑒 𝑊𝑖𝑎𝑑𝑜𝑚𝑜𝑠́𝑐𝑖 𝐾𝑜𝑠𝑚𝑒𝑡𝑦𝑐𝑧𝑛𝑦𝑐ℎ 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑝𝑟𝑜𝑤𝑎𝑑𝑧𝑖ł𝑎 𝑓𝑖𝑟𝑚𝑎 𝑏𝑎𝑑𝑎𝑤𝑐𝑧𝑎 𝑀𝑜𝑏𝑖𝑙𝑒 𝐼𝑛𝑠𝑡𝑖𝑡𝑢𝑡𝑒 𝑛𝑎 𝑝𝑎𝑛𝑒𝑙𝑢 1000 𝑟𝑒𝑠𝑝𝑜𝑛𝑑𝑒𝑛𝑡𝑜́𝑤.” informuje Organizator.

Tym bardziej czujemy się wyróżnieni i zaszczyceni, że Klienci dostrzegli nasze działania i pracę, którą podejmujemy codziennie, aby zapewnić im:

📍 Najlepszą komunikację marketingową z konsumentami

📍 Najlepszy serwis zakupowy i pozakupowy

📍 Najlepsze produkty zdrowe i ekologiczne

📍 Najlepszą komunikację zwrotną

📍 Najwygodniejsze formy kontaktu z obsługą e-sklepu

To nie wszystko, nasze stacjonarne apteki Ziko Apteka i drogerie Ziko Dermo również otrzymały wyróżnienie.

Ziko Apteka otrzymała najwyższe oceny w kategorii SIECI APTECZNE za najszybsze podążanie za trendami i wprowadzanie nowości kosmetycznych.

Ziko Dermo uzyskało najwyższe oceny w kategorii SIECI DROGERYJNE I PERFUMERYJNE za najbardziej atrakcyjne ceny i promocje.

Nagrodę z rąk organizatorów podczas Uroczystej Gali, która była zwieńczeniem 11. Forum Branży Kosmetycznej odebrały – Anna Jaklik Członek Zarządu i Dyrektor Personalny, Magdalena Grabowska Dyrektor Marketingu oraz Agata Serwin Dyrektor Zakupów.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a ze swojej strony obiecujemy, że nadal będziemy dbać o jak najlepszą komunikację i obsługę, a także rozwój asortymentu!