Nowy salon Ziko Optyk w Zgorzelcu już otwarty!

Wraz z nadejściem wiosny sieć Ziko Optyk otworzyła kolejny salon optyczny. Tym razem nowy lokal znajduje się w województwie dolnośląskim w przygranicznym Zgorzelcu, a dokładniej w Smart Parku Zgorzelec przy ulicy Księdza Jana Kozaka 2A. Tak, jak w każdym z salonów sieci, Klienci będą mogli liczyć na profesjonalną pomoc wykwalifikowanej kadry i niezawodną obsługę Klienta a także wyjątkowe rabaty i konkurencyjne ceny np. wszystkie okulary za pół ceny.

Sieć Ziko Optyk znana jest z troski w podejściu do potrzeb Klienta i oprócz bogatego wyboru opraw i okularów znanych marek modowych, soczewek kontaktowych czy akcesoriów oferuje eksperckie usługi, jak fachowe doradztwo w zakresie dbania o oczy, czy badań wzroku wykonywanych w profesjonalnym gabinecie optometrycznym wyposażonym w nowoczesny sprzęt.

Personel Ziko Optyk to wyszkoleni specjaliści, którzy zawsze są otwarci na dialog z Klientami i wsparcie w doborze odpowiednich soczewek okularowych i kontaktowych. Tym razem mieszkańcy Zgorzelca będą mogli się przekonać jak wysoki poziom obsługi prezentuje kadra Ziko Optyka oraz jak szeroki asortyment znajduje się w salonie. Są to m.in. produkty, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Marki okularowe takie jak Ray-Ban®, Vogue Eyewear, Armani Exchange, Ralph by Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Polaroid czy Solano, to tylko wybrane znane marki modowe. Warto zaznaczyć, że podstawowe ceny w Ziko Optyk są niższe niż ceny sugerowane.

Podczas otwarcia na Klientów czekają wyjątkowe rabaty na okulary, których cena w Ziko Optyk już i tak jest niska! To niepowtarzalna okazja, aby zakupić okulary korekcyjne 50% taniej tylko do 24.04.2024. Oprócz tego czekają takie promocje jak druga para okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych za pół ceny oraz kompletna para okularów za jedynie 79 zł. To nie wszystko, gdyż salon Ziko Optyk gwarantuje najlepsze ceny na rynku na kompletną parę okularów Vogue oraz Armani Exchange. Na pewno Klienci Zgorzelca będą mieli z czego wybierać.

Z jakich usług można skorzystać w salonie Ziko Optyk w Zgorzelcu?

Przychodząc po okulary nasi Klienci nie muszą mieć recepty – w salonach Ziko Optyk codziennie można zbadać wzrok oraz dobrać odpowiednią korekcję okularowa lub soczewki kontaktowe.

W jaki sposób umówić się na badanie?

Wystarczy zarezerwować wizytę na platformie Ziko Optyk – System rezerwacji online, pod adresem https://www.ziko.pl/optyk/e-recepcja/  wybrać  lokalizację, usługę oraz godzinę, a kiedy będzie się zbliżał czas umówionej wizyty, Klient otrzyma przypomnienie.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nowego salonu Ziko Optyk w Zgorzelcu, przy ulicy Księdza Jana Kozaka 2A, w dniach od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 9-20.