Otwarcie nowego salonu optycznego Ziko Optyk w Olkuszu

W środę 22 listopada do Olkusza zawitał najnowszy salon optyczny Ziko Optyk, zlokalizowany w galerii handlowej N-Park przy ulicy Wspólnej 1. To już 11. placówka optyczna w ramach sieci, a zaledwie miesiąc temu Ziko Optyk otwierał 10. salon w Koninie. To dowód na wyjątkowo dynamiczny rozwój marki, a co warte zaznaczenia, to nie koniec nowych otwarć w tym roku.

Salony Ziko Optyk słyną z gwarancji niskich cen i profesjonalnej obsługi Klienta. Teraz również mieszkańcy Olkusza będą mogli zobaczyć, że Ziko Optyk to wysoka jakość produktów, szeroki asortyment i przede wszystkim bardzo atrakcyjne ceny.

Z okazji otwarcia nowego salonu w Olkuszu, Klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych promocji np. okulary za pół ceny, kompletna para okularów za jedyne 79 zł, oprawy od 9,90 zł czy badanie wzroku za 1 zł.

Ziko Optyk gwarantuje fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich dla Klienta opraw i soczewek okularowych. Profesjonaliści z salonów Ziko Optyk codziennie przeprowadzają badania wzroku pod kątem doboru korekcji okularowej i soczewek kontaktowych. Salon optyczny w Olkuszu, jak jego poprzednicy również jest wyposażony w gabinety optometryczne. Wystarczy zapisać się na wybrane badanie, korzystając z formularza na stronie internetowej. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie https://www.ziko.pl/optyk/umow-wizyte-olkusz-ul-wspolna-1/

Trzeba wspomnieć, że w asortymencie wszystkich salonów znajdują się soczewki kontaktowe, soczewki okularowe, akcesoria do okularów, okulary przeciwsłoneczne oraz oprawy korekcyjne, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. W sieci Ziko Optyk jest ok. 700 opraw m.in. od marek takich jak Ray-Ban®, Vogue Eyewear, Armani Exchange, Ralph by Ralph Lauren i Polaroid.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nowego salonu i skorzystania z usług Ziko Optyka. Wyspecjalizowany personel jest gotowy do udzielenia profesjonalnej opieki optycznej. Nowy salon Ziko Optyk w Olkuszu, przy ulicy Wspólnej 1, będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00, a w niedzielę handlową 10.00-20.00.