ZIKO Blog
ZIMA 2018

Do naszych punktów trafiło już zimowe wydanie bezpłatnego poradnika Czas na Zdrowie! Przeczytacie w nim m.in.: o układzie odpornościowym, poparzeniach i suplementach diety. Nie zabraknie również artykułów urodowych! Dowiecie się więcej o maseczkach do twarzy, ochronie ust zimą oraz o tym, jak poprawić kondycję włosów mimo niesprzyjających genów.

Zapraszamy do lektury! POBIERZ PORADNIK

 

 

 

WYDANIE SPECJALNE – ATOPIA

Atopowe zapalenie skóry (AZS) dotyka nie tylko pacjenta, ale całą jego rodzinę. Potrzeba dużej dawki wiedzy, by zapanować nad schorzeniem, które stwarza wiele ograniczeń: w domu, przedszkolu, szkole, podczas wakacji. Konieczne jest też zrozumienie emocji, jakie towarzyszą atopikowi, zwłaszcza małemu. Szczególnie trudno wytłumaczyć dziecku z AZS, jak ważne jest konsekwentne przestrzeganie zaleceń lekarskich. Dlatego mamy nadzieję, że zawarte w naszym magazynie wskazówki pomogą skutecznie pociechę wspierać.

POBIERZ BEZPŁATNY MAGAZYN

 

PRZEJRZYJ MAGAZYN ONLINE

 

ARCHIWUM

JESIEŃ 2018
&

WYDANIE SPECJALNE
TRĄDZIK

LATO 2018
&

 

WYDANIE SPECJALNE
MAMA I DZIECKO

WIOSNA 2018
&

 

ZIMA 2017
&

 

 

JESIEŃ 2017

LATO 2017

 

 

 

Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook