ZIKO Blog
WYDANIE SPECJALNE – ATOPIA

Atopowe zapalenie skóry (AZS) dotyka nie tylko pacjenta, ale całą jego rodzinę. Potrzeba dużej dawki wiedzy, by zapanować nad schorzeniem, które stwarza wiele ograniczeń: w domu, przedszkolu, szkole, podczas wakacji. Konieczne jest też zrozumienie emocji, jakie towarzyszą atopikowi, zwłaszcza małemu. Szczególnie trudno wytłumaczyć dziecku z AZS, jak ważne jest konsekwentne przestrzeganie zaleceń lekarskich. Dlatego mamy nadzieję, że zawarte w naszym magazynie wskazówki pomogą skutecznie pociechę wspierać.

POBIERZ BEZPŁATNY MAGAZYN

 

PRZEJRZYJ MAGAZYN ONLINE

 

JESIEŃ 2018

Do naszych punktów trafiło już jesienne wydanie bezpłatnego poradnika Czas na Zdrowie! Przeczytacie w nim m.in.: o sezonowych wirusach, przekwitaniu, badaniach profilaktycznych oraz mikro i makroelementach. Nie zabraknie również artykułów urodowych! Dowiecie się jak nasza skóra zmienia się z biegiem czasu oraz jakie wybrać kremy na coraz to chłodniejsze dni. Tematem numeru jest artykuł “BEZ ZBĘDNYCH DODATKÓW” – poznaj substancje chemiczne, znajdujące się w kosmetykach!

Zapraszamy do lektury! POBIERZ PORADNIK

 

ARCHIWUM

WYDANIE SPECJALNE
TRĄDZIK

LATO 2018

WYDANIE SPECJALNE
MAMA I DZIECKO

 

WIOSNA 2018

 

ZIMA 2017

JESIEŃ 2017

LATO 2017

 

 

 

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook