Właśnie ruszył program lojalnościowy Mój Ziko Optyk. Zbieraj punkty za zakupy i polecenia!

Sieć salonów optycznych Ziko Optyk z przyjemnością informuje o starcie bezpłatnego programu lojalnościowego Mój Ziko Optyk. Od 15 stycznia wszyscy chętni mogą zarejestrować się w programie i rozpocząć zbieranie punktów, które będą mogli wymienić na atrakcyjne rabaty na okulary korekcyjne sięgające do nawet -50%. Ziko Optyk stawia na dobre relacje z Klientami i zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji z zakupów, a także szansę zaoferowania Klientom atrakcyjnych korzyści.

Ziko Optyk to sieć profesjonalnych salonów optycznych, oferujących bardzo konkurencyjne ceny i bogaty wybór opraw korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych i akcesoriów okularowych od renomowanych marek. Od kilku lat systematycznie otwierane są nowe salony i wprowadzane nowe usługi, aby zapewnić kompleksową obsługę Klientów, a program lojalnościowy Mój Ziko Optyk to kolejna wyjątkowa inicjatywa, która wystartowała 15 stycznia tego roku.

Chcąc podziękować za zaufanie oraz stałą obecność Klientów w salonach optycznych, Ziko Optyk postawił na utworzenie programu lojalnościowego Mój Ziko Optyk. Dzięki niemu każdy Klubowicz będzie mógł skorzystać z szeregu atrakcyjnych benefitów oraz zbierać punkty za zakupy i polecenia, które potem wymieni na niezwykle atrakcyjne rabaty.

Jakie korzyści zyskamy, przystępując do programu Mój Ziko Optyk? Oto najważniejsze informacje:

1. Rabat do -50% na okulary korekcyjne – po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów
2. Specjalne oferty promocyjne tylko dla Klubowiczów
3. Bezpłatny serwis okularów bez paragonu
4. Bezpłatne badanie wzroku z okazji urodzin

To, co należy podkreślić, to fakt, że bezpłatnej rejestracji można dokonać, skanując kod QR (widoczny na stronie zikooptyk.pl lub na materiałach informacyjnych programu lojalnościowego) lub klikając w link https://bit.ly/mojzikooptyk_rejestracja. Otrzymamy wirtualną kartę, którą należy zapisać w telefonie i w ten sposób od razu będzie można przystąpić do zbierania punktów.

Jak zbierać punkty?

Podczas każdej transakcji należy pokazać kartę. Klient otrzymuje aż 20 punktów powitalnych za pierwsze zakupy powyżej 100 złotych. Dodatkowo za każde wydane 20 złotych zyskuje 1 punkt. Dla tych, którzy chcą jak najszybciej uzbierać punkty, które będą mogli wymienić na atrakcyjne rabaty czeka system rekomendacji. Aż 50 punktów można otrzymać w programie za każde polecenie nowego Klubowicza, który zarejestruje się z użyciem indywidualnego kodu polecającego i dokona zakupów na kwotę min 100 zł. Zatem polecając tylko 10-ciu nowych Klientów można otrzymać rabat do -50%! Zgromadzone punkty podlegają wymianie na nagrody w ciągu dwóch lat kalendarzowych, a po tym terminie tracą swoją ważność.

Program Mój Ziko Optyk gwarantuje Klientom większą dostępność do atrakcyjnych ofert promocyjnych, szybszy dostęp do informacji o nowych kolekcjach i specjalnych wydarzeniach oraz wyjątkowe warunki zakupu.

Ziko Optyk – dbamy o Wasze oczy, doceniamy Waszą lojalność.

Szczegóły dotyczące regulaminu programu lojalnościowego Mój Ziko Optyk można znaleźć na stronie internetowej.