Kogo zatrudniamy

02-kogo-zatrudniamy-580x265

Kogo zatrudniamy

[xa_acc style=”xa-default” ][xa_slide title=”Kierownik Apteki” openclose=”” icon=”arrow-down”]To osoba, która odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie apteki. Jego najważniejszym zadaniem jest troska o dobro Pacjentów. Dba o swój zespół apteczny i atmosferę w nim panującą. Organizuje pracę swoim Pracownikom, rozwija ich oraz motywuje do działania dając jednocześnie wsparcie i potrzebną pomoc. Odpowiada za właściwą realizację recept, sporządzanie leków recepturowych, prawidłowe przyjęcia dostaw i zgodność zamówień. Dba o standardy sieci ZIKO. Dzięki niemu apteka ZIKO to najwyższa jakość w każdym obszarze jej działania i zaufanie jakim obdarzają ją Pacjenci.
[/xa_slide][/xa_acc]

[xa_acc style=”xa-default” ][xa_slide title=”Magister Farmacji” openclose=”” icon=”arrow-down”]Odpowiada za budowanie trwałych relacji z Pacjentami poprzez profesjonalną i rzetelną obsługę, której podstawą jest wiedza farmakologiczna. Udziela informacji dotyczących działania i dawkowania sprzedawanych produktów, sporządza leki recepturowe, retaksuje recpety, monitoruje stany magazynowe apteki oraz przyjmuje zamówienia. Wspiera Kierownika Apteki w pracach biurowych. W swojej pracy realizuje standardy sieci ZIKO. Wraz z pozostałymi pracownikami dba o dobrą atmosferę zespołu, w którym pracuje.
[/xa_slide][/xa_acc]

[xa_acc style=”xa-default” ][xa_slide title=”Technik Farmacji” openclose=”” icon=”arrow-down”]Odpowiada za budowanie trwałych relacji z Pacjentami poprzez profesjonalną i rzetelną obsługę, której podstawą jest wiedza farmakologiczna. Udziela informacji dotyczących działania i dawkowania sprzedawanych produktów, sporządza leki recepturowe, monitoruje stany magazynowe apteki oraz przyjmuje zamówienia. W swojej pracy realizuje standardy sieci ZIKO. Wraz z pozostałymi pracownikami dba o dobrą atmosferę zespołu, w którym pracuje.

[/xa_slide][/xa_acc]

[xa_acc style=”xa-default” ][xa_slide title=”Dermokonsuktantka” openclose=”” icon=”arrow-down”] Buduje trwałe relacji z Pacjentami poprzez profesjonalną i rzetelną obsługę realizowaną w oparciu o wiedzę kosmetyczną, farmakologiczną i dermatologiczną. Prowadzi dermokonsultacje, dobiera produkty najlepiej odpowiadające potrzebom Pacjentów oraz informuje ich o właściwościach dermokosmetyków. Odpowiada za monitorowanie stanów magazynowych dermokosmetyków oraz wygląd drogerii. W swojej pracy realizuje standardy sieci ZIKO. Wraz z pozostałymi pracownikami dba o dobrą atmosferę zespołu, w którym pracuje.
[/xa_slide][/xa_acc]

[xa_acc style=”xa-default” ][xa_slide title=”Technik Farmacji Stażysta” openclose=”” icon=”arrow-down”] Na starcie pracy zawodowej w zawodzie farmaceuty stopniowo poznaje jej standardy oraz przygotowuje się do samodzielnej realizacji zadań. Utrwala wiedzę teoretyczną oraz zdobywa umiejętności niezbędne do profesjonalnej i rzetelnej obsługi pacjentów. Monitoruje stany magazynowe apteki. W swojej pracy realizuje standardy sieci ZIKO. Wraz z pozostałymi pracownikami dba o dobrą atmosferę zespołu, w którym pracuje.
[/xa_slide][/xa_acc]

[xa_acc style=”xa-default” ][xa_slide title=”Pomoc Apteczna” openclose=”” icon=”arrow-down”] Odpowiada za prawidłowe przyjęcie dostaw, potwierdza jej zgodność z zamówieniem oraz prawidłowe rozmieszczenie asortymentu w aptece. Dodatkowo przygotowuje zwroty towarowe, prowadzi magazyn oraz dba o czystość w aptece. W swojej pracy realizuje standardy sieci ZIKO. Wraz z pozostałymi pracownikami dba o dobrą atmosferę zespołu, w którym pracuje.
[/xa_slide][/xa_acc]

[xa_acc style=”xa-default” ][xa_slide title=”Pracownicy Działów centrali firmy” openclose=”” icon=”arrow-down”] Sprawne działanie sieci aptek ZIKO zarządzane jest pracą 12 działów. Funkcjonowanie tak dużego organizmu wymaga pracy wielu kompetentnych i zaangażowanych osób – specjalistów oraz menadżerów. Wciąż rozwijamy kolejne obszary i powiększamy obecne zespoły – śledź nasze oferty pracy i szukaj szansy dla siebie.

[/xa_slide][/xa_acc]

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.