CeraVe – dermokosmetyki nawilżające

CeraVe to marka produktów nawilżających najczęściej polecana przez dermatologów w Stanach Zjednoczonych (Twarz i ciało, Grudzień 2017).

 

Technologia CeraVe

W 2005 roku zespół dermatologów stwierdził, że zdrowa bariera ochronna skóry zapobiega wybranym jej problemom a kluczowe znaczenie dla przywrócenia jej optymalnego funkcjonowania może mieć zastosowanie ceramidów. W badaniach zidentyfikowano mieszaninę ceramidów odpowiadającą tym, które występują w ludzkiej skórze. Na tę mieszaninę składały się ceramidy 1, 3 i 6-II. Aby możliwie najlepiej wykorzystać to naukowe odkrycie, tak dobrane ceramidy połączono z technologią MultiVesicular Emulsion (MVE), umożliwiającą uwalnianie składników aktywnych w czasie, w tym niezbędnych ceramidów, kwasów tłuszczowych i fitosfingozyny w sposób skuteczny i dobrze kontrolowany, dzięki czemu skóra pozostaje nawilżona na dłużej.

 

Narodziny CeraVe

Dzięki połączeniu 3 kluczowych ceramidów oraz technologii MVE powstały trzy pierwsze produkty CeraVe:
1. Nawilżający Balsam,
2. Nawilżająca Emulsja
3. Nawilżająca Emulsja do Mycia

 

CeraVe dzisiaj

Produkty CeraVe to sprawdzone, łatwo dostępne oraz polecane przez dermatologów rozwiązanie, które pomaga odpowiednio nawilżyć skórę i przywrócić jej naturalną barierę ochronną. Zarówno dermatolodzy, jak i pacjenci dostrzegają różnicę, której źródłem jest CeraVe, dlatego rekomendują tę markę z takim przekonaniem.

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.