Krem Remescar Worki & Cienie pod oczami

Remescar to marka stworzona przez ekspertów belgijskiej firmy Sylphar – producenta wyrobów medycznych i kosmetycznych, działającym od 2008 roku. Produkty Remescar dystrybuowane są w ponad 20 krajach na świecie. Głównym celem marki jest dostarczanie innowacyjnych produktów, wyróżniających się rewolucyjną technologią, które spełniają wszystkie potrzeby pielęgnacji skóry. Wyspecjalizowany dział rozwoju produktów prowadzi nieprzerwane prace nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które odpowiadają na określone potrzeby klientów.

Pierwszy produkt wprowadzony na rynek polski to Remescar Worki & Cienie pod oczami. Skóra dookoła oczu jest najbardziej wrażliwym obszarem twarzy, dlatego wymaga szczególnej uwagi, gdyż jest pierwszym miejscem, w którym pojawiają się oznaki problemów zdrowotnych lub starzenia się. Nieestetyczne cienie i worki pod oczami często wynikają z braku snu lub zmęczenia, jednak ich przyczyn może być bardzo wiele. Podstawą do ich powstawania mogą być czynniki genetyczne, proces starzenia, odwodniona skóra, długi płacz, ciągła praca przed ekranem komputera, stres psychiczny lub fizyczny, brak snu lub niezdrowa dieta. Ich występowanie przytrafia się zarówno kobietom jak i mężczyznom w różnym wieku i choć nie stanowią one poważnego problemu, nadają twarzy zmęczony i niezdrowy wygląd oraz sprawiają, że wyglądamy na starszych niż jesteśmy. Zmęczony wygląd może negatywnie wpływać na pewność siebie i samoocenę.

Choć na rynku jest wiele kremów pod oczy, dotychczas żaden z nich nie był w stanie zapewnić natychmiastowego działania aż do teraz. Remescar Worki & Cienie pod oczami to krem o rewolucyjnym działaniu, który pozwala skutecznie i szybko redukować występowanie worków i cieni pod oczami nawet o 75% przy zaledwie jednej aplikacji dziennie. Dzięki unikatowemu połączeniu glinek mineralnych i kompleksu bi-peptydowego wraz z rewolucyjną technologią EYESYL rezultaty są widoczne już 2 minuty po zastosowaniu.

Jak to działa?
Naprężenie skóry: Gdy serum jest absorbowane przez skórę, glinka mineralna (krzemian magnezowo-aluminiowy – naturalna glinka mineralna, stosowana powszechnie w kremach oraz maseczkach do twarzy) przylega bezpośrednio do jej komórek, pomagając utworzyć mikrostrukturalną sieć, która zapewnia widoczny efekt naprężenia skóry.

  • Hamowanie akumulacji wody: Specjalny tetrapeptyd wpływa na przepuszczalność naczyń krwionośnych dookoła oczu, dzięki czemu zapobiega gromadzeniu się płynu pod oczami. To wywołuje efekt przeciwobrzękowy oraz odprowadzenie płynu.
  • Pauza mikromięśniowa: Drobne zmarszczki wynikają z nadmiernej stymulacji mięśni twarzy pod oczami. Produkt zawiera specjalny oktapeptyd, który wpływa na ruchy nerwowo-mięśniowe pod oczami. W wyniku jego działania skurcz mięśni jest osłabiony, a mięsień ulega rozluźnieniu, co zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz cieni pod oczami.

 

Sposób użycia:

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.