ZIKO Blog

Laboratorium Uriage specjalizuje się w tworzeniu preparatów pielęgnacyjnych dla skóry wrażliwej, suchej oraz atopowej. Współpracując z dermatologami i farmaceutami tworzą dermokosmetyki, których skuteczność działania potwierdziły liczne testy kliniczne. Produkty Uriage są hipoalergiczne i mogą je używać osoby w każdym wieku.

Składniki zawarte w kosmetykach są ściśle wyselekcjonowane tak, aby ich połączenie zapewniało skuteczne działanie produktu i jego dobrą tolerancję. Laboratorium dermatologiczne Uriage dba również o lekką konsystencję oraz łagodny zapach produkowanych dermokosmetyków.

Preparaty Laboratorium Uriage nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają również składników pochodzenia zwierzęcego, a proces ich przygotowania spełnia wszelkie normy europejskie, dotyczące zarówno składu chemicznego jak i ochrony środowiska.

Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook