Rekrutacja krok po kroku

Rekrutacja krok po kroku

Zespół odpowiedzialny za rekrutacje w naszej firmie może poszczycić się członkostwem w Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. 

Krok 1 Oferty Pracy

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Przeczytaj uważnie ogłoszenia rekrutacyjne i wybierz to, które jest zgodne z Twoimi kwalifikacjami oraz oczekiwaniami.

Krok 2 Przesłanie Aplikacji|

Zgłoś swoją kandydaturę poprzez kliknięcie przycisku „Aplikuj”, zamieszczonego na interesującym Cię ogłoszeniu o pracę. Zostaniesz przekierowany do formularza, w którym prosimy Cię o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań oraz załączenie dokumentów aplikacyjnych. Zapoznaj się z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, która jest dostępna na dole formularza. Jeśli wśród ofert pracy nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie, a chciałbyś dołączyć do naszej bazy kandydatów, koniecznie prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@ziko.pl.

Krok 3 Zaproszenie na spotkanie

Jeśli spełniasz stawiane w ofercie wymagania i pozytywnie przeszedłeś etap selekcji aplikacji , zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. W trakcie rozmowy telefonicznej ustalamy z Tobą termin i miejsce spotkania oraz informujemy jak długo potrwa. Jeśli proces rekrutacji poza rozmową obejmuje wypełnienie testu lub wykonanie zadania – również zostaniesz o tym poinformowany.

Krok 4 Spotkanie rekrutacyjne

Na spotkaniu rekrutacyjnym będziesz miał okazję porozmawiać z osobą z Działu Personalnego i reprezentantem zespołu, do którego chciałbyś dołączyć – najczęściej, Twoim potencjalnym, przyszłym przełożonym.

Krok 5 Informacja Zwrotna

W ostatnim kroku naszej rekrutacji przekazujemy Ci informację zwrotną, niezależnie od podjętej przez nas decyzji w sprawie zatrudnienia. W zależności od tego, co ustaliliśmy z Tobą na naszym spotkaniu, może mieć ona formę mailową lub telefoniczną. Jeśli to właśnie Ty zostałeś wybrany, złożymy Ci ofertę pracy i ustalimy warunki zatrudnienia. W sytuacji, w której nie uda się nawiązać z Tobą współpracy dziękujemy Ci za udział w rekrutacji.

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.