Wyjątkowa mama 2021

Relacja z metamorfozy laureatek konkursu


Zapewniła mi najpiękniejsze dzieciństwo o jakim mogłam pomarzyć, mimo że bez ojca. Zaszczepiła we mnie szacunek dla drugiego człowieka i dla natury, pasję do podróży, sztuki, muzyki oraz gotowania.
Moja Mama jest wyjątkowa jak każda mama. Kocha mnie i wspiera, nigdy nie osądza, nie narzuca swojego zdania, ale zawsze gotowa do pomocy.

Ania z Warszawy

 

Ta odpowiedź na pytanie konkursowe „Dlaczego uważasz swoją mamę za wyjątkową osobę?” podbiła serca jury konkursu „Wygraj metamorfozę dla siebie i mamy”. Poznajcie więc laureatki naszego konkursu: wyjątkową mamę Małgosię i jej córkę Anię z Warszawy.

 

PRZYGOTOWANIA CZAS ZACZĄĆ

Pierwszym etapem metamorfozy było spotkanie z dermokonsultantkami Ziko Dermo.

Nasze Laureatki przeszły profesjonalne badanie skóry twarzy, dowiedziały się w jaki sposób powinny pielęgnować swoją cerę i jakie dermokosmetyki będą dla nich najbardziej odpowiednie. – podsumowała Barbara Schab, specjalistka ds. dermokosmetyków w Ziko Dermo.


 

METAMORFOZA PEŁNĄ PARĄ

Potem przyszedł czas na dalsze zmiany: makijaż i nowe fryzury. Czas na profesjonalny make up oraz stylizacje włosów! Odpowiednie kosmetyki, dobrane kolory i kilka bezcennych rad pani makijażystki.  Jeszcze kilka chwil przed lustrem, ostatnie ruchy pędzelkiem i gotowe!

W BLASKU FLESZY

Po metamorfozie Pani Małgosia i Pani Ania mogły poczuć się jak prawdziwe celebrytki. Do pracy zabrała się ekipa fotografów. Laureatki bardzo naturalnie zachowywały się przed obiektywem, dzięki czemu udało się uchwycić niezwykłą więź, która je łączy.
*
Na koniec sesji obie panie czekała jeszcze niespodzianka:  prezent – zestawy dermokosmetyków NUXE od ZIKO DERMO, karty podarunkowe i zaproszenie na badanie wzroku od ZIKO OPTYK oraz stylizacje od marki GREENPOINT.

 

 

PIĘKNA MAMA, PIĘKNA CÓRKA!

Oto i efekt końcowy sesji zdjęciowej. Wyjątkowa mama i jej córka – Małgosia i Ania. Jak widać, na zdjęciach nie dało się ukryć ich bliskiej relacji!

 

PAMIĄTKA NA LATA

Serdecznie dziękujemy Pani Małgosi i Pani Ani za wspaniałą współpracę i cudowny dzień spędzony na planie zdjęciowym. Życzymy obu Paniom jeszcze wielu wspólnie spędzonych, niezapomnianych chwil.

– Zespół Ziko Dermo


Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.