Kup 2 produktów MUSTELA z Cold Cream, a otrzymasz MUSTELA Cold Cream Krem do twarzy (40 ml) za 1 GROSZ. 

Promocja obowiązuje w drogeriach stacjonarnych ZIKO DERMO oraz na zikodermo.pl od 18 listopada do 1 grudnia 2021 lub do wyczerpania zapasów.

 

Kup LIERAC Arkeskin krem na dzień 50 ml i LIERAC Arkeskin Emulsja na noc 50 ml i odbierz kosmetyczkę z mini produktami w PREZENCIE.

Promocja obowiązuje w drogeriach stacjonarnych ZIKO DERMO oraz na zikodermo.pl od 18 do 25 listopada 2021 lub do wyczerpania zapasów.

 

Przy zakupie produktów marki SESDERMA o wartości min. 100 zł, odbierz zestaw 3 kosmetyków SESDERMA Hidradermin: krem do rąk (80 ml), krem do rąk (190 ml) oraz balsam do ciała (400 ml) – KAŻDY ZA 1 GROSZ.

Oferta nie dotyczy zestawów świątecznych (SESDERMA MEN krem + krem pod oczy, SESDERMA C-VIT krem + serum, SESDERMA RETI AGE krem + serum, SESDERMA FACTOR G krem + krem pod oczy).  Promocja obowiązuje TYLKO w drogeriach stacjonarnych ZIKO DERMO od 18 listopada do 1 grudnia 2021 lub do wyczerpania zapasów.

 

Kup krem nawilżający JOWAE do twarzy i oczu i odbierz kosmetyczkę w PREZENCIE.

Promocja obowiązuje w drogeriach stacjonarnych ZIKO DERMO oraz na zikodermo.pl od 18 listopada do 1 grudnia 2021 lub do wyczerpania zapasów. Nie dotyczy mgiełki wodnej (50 ml).

 

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.

YouTube Ziko Dermo
Instagram Ziko Dermo
ZIKO Blog