Okulary z Transitions GEN 8 – rozwiązanie idealne na lato!

Zalety okularów przeciwsłonecznych są powszechnie znane: ochrona przed promieniowaniem UV, możliwość swobodnego widzenia bez konieczności mrużenia oczu w słoneczne dni. O ich minusach z reguły myślimy rzadziej. Fakt, że takich okularów nie da się nosić w pomieszczeniach, nie przeszkadza nam aż tak bardzo, gdyż przebywając w nich okulary po prostu zdejmujemy. Co prawda musimy je chować do etui, ale czego się nie robi dla komfortu widzenia. W zupełnie innej sytuacji są osoby z wadą wzroku, które z okularów muszą korzystać na co dzień. Najczęściej nie traktują oni okularów przeciwsłonecznych jako swojego jedynego, czy nawet pierwszego wyboru – bywa, że są one dopiero trzecią parą przez nich zakupioną.

Naprzeciw opisanym wyżej rozwiązaniom kompromisowym wychodzi produkt najnowszej generacji – okulary z Transitions GEN 8. Szkła Transitions od lat doceniane są przez klientów za ich niezwykłą przejrzystość w pomieszczeniach oraz za jakość zabarwienia na zewnątrz (pod wpływem promieni UV aktywują się i działają wówczas jak zwykłe okulary przeciwsłoneczne). Generacja 8 wyróżnia się jednak nie tylko na tle produktów konkurencyjnych, ale także poprzednich wersji. Wszystko dzięki opracowanej na nowo, super szybkiej matrycy z barwnikami. Dzięki niej zyskujemy zestaw wyjątkowych cech Transitions GEN 8:

– są bardzo ciemne na zewnątrz – co oznacza komfort patrzenie jak w najciemniejszych okularach przeciwsłonecznych,
– odbarwiają się aż 3 minuty szybciej niż poprzednia, już szybka, VII generacja produktu,
– także szybciej się zabarwiają – i to aż o 30%,
– ponadto zapewniają długotrwałą skuteczność.

Szkłami Transitions GEN 8 warto zainteresować się z jeszcze jednego powodu – bogactwa wyboru. Dostępne są bowiem w wielu modnych kolorach, z różnymi, także najnowocześniejszymi powłokami antyrefleksyjnymi. Z ich oferty skorzystają zarówno osoby, które okularów nosić nie muszą, jak i pacjenci z dużą wadą wzroku, niezależnie od wieku, a więc także prezbiopii. Ostatnim argumentem, który powinien przekonać nawet największych sceptyków, jest ochrona przed światłem niebieskim. Transitions GEN 8 blokują aż 20% szkodliwego światła niebieskiego emitowanego przez ekrany LED i współczesne żarówki. Czego można chcieć więcej?

Artykul powstal przy współpracy z firmą Jai Kudo