06-pracownicy o ziko-580x265

Pracownicy o ZIKO

W naszej firmie ważni są Pracownicy. Słuchamy tego co mówią, dlatego i teraz chcemy oddać im głos. Przeczytaj co mówią o ZIKO i pracy w ZIKO:

Ziko to dla mnie szansa rozwoju zawodowego, w przyjemnej atmosferze. W Ziko cenie sobie ciągłe zmiany na lepsze.
   Hubert, Dział Logistyki

Od kilku lat pracuję w kilkuosobowym zgranym zespole, z którym na co dzień wykonujemy zadnia z zakresu kadr i płac. Każdy dzień przynosi nam nowe wyzwania, których realizacja przynosi dużą satysfakcję, a także daje możliwości rozwoju i doskonalenia procesów związanych z polityką personalną. Jestem zadowolona z  mojej pracy, a szczególnie z atmosfery panującej w firmie.
   Ania, Dział Kadr i Płac

W mojej pracy zajmuję się wprowadzaniem danych do systemu finansowo księgowego oraz kontrolą ich poprawności. W ZiKO cenię to, że daje mi możliwość rozwoju oraz zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. To prężnie i dynamicznie rozwijająca się firma, dlatego cieszę się, że mogę tu pracować. Ponad to w firmie można spotkać wielu ciekawych ludzi, a praca w takim zespole to sama przyjemność.
mMariola, Dział Księgowości

Pracę w ZIKO rozpocząłem ponad rok temu. Zachęciła mnie do tego możliwość rozwoju w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie. Nie zawiodłem się, dziś pracuję w fajnym zespole, a praca którą wykonuję jest ciekawa i pełna nowych wyzwań. Podoba mi się, że ZIKO inwestuje w rozwój co gwarantuje pracownikom stabilność zatrudnienia.
   Marcin, Dział Planowania i Analiz

Praca w grupie ZIKO to jedna z tych opcji na rynku pracy, gdzie spotkamy młody, ambitny i pełen pomysłów zespół. W mojej pracy zajmuję się współpracą z hurtowniami przy zamawianiu towaru dla sieci naszych aptek. Satysfakcje sprawia mi możliwość wdrażania wewnątrz firmy innowacyjnych rozwiązań, co daje mi szanse dynamicznego rozwoju. W Ziko cenię świetną atmosferę, brak sztucznego korporacyjnego podejścia oraz odczuwalne wsparcie przełożonych przy realizacji nowych projektów.
   Tomek, Dział Logistyki

W Ziko pracuję od kilku lat. Początkowo na stanowisku Konsultant Infolinii, a obecnie jako Specjalista ds. marketingu. W drodze do awansu potrzebna jest wytrwałości i zaangażowanie w powierzone sprawy. Firma jest w ciągłym rozwoju, pojawiają się nowe wyzwania dzięki, którym nie mogę narzekać na rutynę i nudę. Praca jest wymagająca, ale przede wszystkim satysfakcjonująca.
aGosia, Dział Marketingu

W mojej pracy odpowiadam za poprawne rozliczenie sprzedaży każdej ZiKO Apteki, monitorowanie wpływu należności od odbiorców oraz wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego. Moją firmę lubię za to, że pozwala mi się rozwijać  i wierzy w moje możliwości. Dostarcza ciągłych wyzwań, co motywuje mnie do działania. Satysfakcje sprawia mi to, że dzięki licznym szkoleniom organizowanych przez firmę poszerzam swoją wiedzę. W mojej pracy cenię przyjazną atmosferę.
   Kasia, Dział Księgowości